_1486448869.jpg

Mert - dizel teknolojisinde ve atölye test tekniğinde lider

Motor mühendisleri ile sürekli ve yakın işbirliği, geliştirme ve imalatta yenilikçilik gücü sayesinde son yıllarda, yüksek performansı ve ekonomikliği, dizel pazar payının bir genişlemesi sonucunu veren modern yüksek basınç sistemleri geliştirilmiştir.

Buna paralel olarak, orijinal donanımdaki yeterlikten dolayı, ilgili ESI[tronic] yazılımıyla beraber yenilikçi test cihazları geliştirildi. Cihazlar, araç üzerinde elektronik olarak kumanda edilen dizel sistemlerin diyagnozunu mümkün kılmakta ve böylece arızalı bileşenler hedefli bir biçimde değiştirilebilmektedir.

Böylelikle Bosch tüm atölyelerin modern dizel tekniğine hakim olmasına ve satış potansiyellerini gerçekleştirmesine olanak tanımaktadır.

Mert Dizel Bosch Diesel Center, dizel motorla tahrik edilen tüm kara ve deniz taşıma araçlarının, iş makinelerinin ve jeneratörlerinin yakıt sistemleri uzmanıdır. Yakıt Sistemleri; Yakıtın tank içinden alınıp yanmaya hazırlanması ve yanmak üzere yanma odasına ulaştırılması sürecindeki tüm donanımları kapsar. 
Dizel uzmanlarımız arıza teşhisinden orjinal yedek parça ile onarıma kadar her türlü hizmeti en iyi şekilde sunarlar. Dizel yakıt pompalarının kontrolü, onarımı ve ayarı yetkili teknisyenler tarafından en modern dijital test ve ölçme cihazları kullanılarak yapılır.

Dizel sistemlerin araç üzerinde diagnozu (arıza teşhisi), mekanik ve elektronik kontrollü Bosch ve Zexel sıra tipi ve yıldız tipi dizel yakıt pompalarının kontrol, onarım ve ayarı, yeni teknoloji CR/VP serisi pompa ve sistemlerin kontrol onarım ve ayarı uzman ekibimizce gerçekleştirilir.

Mert Dizel Servis Ankara olarak dizel sistemler için özellikle araç atölyesi, kurumsal firma, veya araç filolarında uzmanlık gerektiren onarım ve bakımlar için profesyonel çözümler sunuyoruz.

Hakkımızda

Enjektör Tamir Takımı Firmamız geniş ürün yelpazesi ile siz müşterilerine kalite öncelikli hizmet sunmaktadır.Mert Dizel Pompa Enjektör Ayar Servisi Kuruluş tarihinden Devamı

Adres

1201 (Eski 30.) Sokak Ticaret Han No:2/1 Ostim / Ankara

İletişim Bilgilerimiz

  1. Telefon: 0312 385 31 42
  2. Fax: #
  3. Gsm: 0532 284 96 22
  4. E-posta: info@mertdizel.com.tr